Mobilios prieskoninės (7-ių pasirinktų prieskonių)

prieskonines1

Mobilios prieskoninės (7-ių pasirinktų prieskonių)

Gyvenimui su prieskoniais

Ar Jums kada būna, kad valgant maistą jaustumėt, kad kažko trūksta? Ne druskos ar pipirų, bet Jūsų mėgstamiausio prieskonio, egzotiško aromato ar pikantiškos aštrumėlės? Ar kada valgydami kelionėje ar išvykoje pagalvojote – “ot!, jei po ranka turėčiau laiškinių česnakų ar žiupsnelį jelapeno pipirų – šis maistas būtų tobulas?” Mums taip tikrai būna, todėl ir gimė mobilios (nešiojamos) prieskoninės.

“Pirmąją prieskoninę pasiuvau savo vyrui kalėdų proga, dabar tai mano ir mano mamos hobi. Pačios ieškome įvairių jau dėvėtųm naudotų medžiagų, senų sagų, kad kiekviena prieskoninė būtų gyva, vienetinė ir su savo istorija. Viena prieskoninė pasiūta iš mano mamos mergautinio odinio miniako…” – pasakoja idėjos autorė ir išpildytoja Ieva Nečia.

Prieskoninėse sukomplektuoti 5 arba 7 skirtingi prieskoniai, arba, galima susikomplektuoti patiems. Prieskoninės siuvamos ir gaminamos paprastai ne daugiau nei po 5 vienodus egzempliorius, o kai kurios visiškai vienetinės, tad greičiausiai antros tokios nerasite niekur kitur visame pasaulyje. Taip pat gaminame didesnius užsakymus, pagal pageidavimą parenkame prieskonius, individualiai dekoruojame.

P.S. Autorės žodis. “Su mama labai seniai turime tradicinį Kalėdų žaidimą “kas ką “perspjaus”” gamindama dovanas. Tad visi mano rankdarbiai ir jų idėjos gimė, kaip Kalėdinė dovana artimiausiems žmonėms.”

Dalinkitės savo prieskoniais su artimaisiais ir draugais, ieškokite naujų skonių ir atradimų Jūsų įprastuose patiekaluose!

Jei norite išsirinkti prieskoninę ar susikomplektuoti asmeninę prieskonių kolekciją – parašykite užklausą el.p.: necejauskas@gmail.com

Dalintis:
Užsakymo forma

Jūsų vardas

Jūsų el. pašto adresas

Tel. numeris

Papildoma informacija

×